אנו כאן לעזור לכם לסיים את הסיכסוך!
 

גישור עסק משפחתי

ביחסים משפחתיים קורים לא מעט סכסוכים כך גם בעסקים משפחתיים. רוב הסכסוכים המשפחתיים נפתרים מהר תוך דיאלוג בין הצדדים הניצים אך לעיתים הסכסוכים העסקיים מתארכים וכוללים מספר בני משפחה. בסכסוכים בעסק משפחתי במקרים רבים נדרש גישור עסק משפחתי.

בסכסוכים עסקיים קל לערב את מערכת המשפט לפתרון החלטי של הסכסוך. בסכסוכי עסקים משפחתיים ההליך המשפטי לרוב אינו מתאים אך עדיין צריך לפתור את הסכסוך.

גישור עסקי משפחה דומה בנושאים רבים לגישור עסקי אך בגלל היחסים המשפחתיים ישנם נושאים אשר דורשים יותר תשומת לב.

סדר יום
סכסוך משפחתי משפיע על יומם של בני המשפחה. אין ארוחות משפחתיות, אין הזמנות לאירועים, חברי משפחה שאינם מעורבים נדרשים לעיתים לבחור צד, בני משפחה אינם נפגשים עם יקיריהם ונושא המריבה אינו יורד מסדר היום. נושאי הריב משפיעים על יותר אנשים מאשר צידי המריבה. גישור עסק משפחתי ופתרון מהיר בהסכמת כל הצדדים ישפר בצורה דרמטית את חיי היום יום של המשפחה.

נושאים רבים
סכסוך משפחתי לרוב לא מתחיל ברגע אחד. בגלל מערכת היחסים הארוכה סכסוכים קטנים וחוויות רעות במהלך השנים גורמים לצדדים להתבצר בדעות ועמדות המבוססות על הסטוריה משותפת. גישור עסק משפחתי עוזר לצדדים להתדין כאשר הבסיס לדיונים הינו ההווה ועובדות ולא הסטוריה ודעות קדומות.

גישור בין דורי
על יחסים בין הורים לילדים נכתבו הרים של מילים. מערכת יחסים זו אשר מתחילה באהבה לעיתים עולה על שרטון. במקרים רבים נושא הסכסוך הינו כספי וחבל שמסלול ארוך ומשותף יקטע בגלל סכסוך ברובד אחד של החיים. גישור בין דורי בין הורים, ילדים ונכדים נדרש פעמים רבות במקרים בו עסק משפחתי עובר מראשי המשפחה לדור החדש. גישור בין דורי יביא לפתרון מוסכם על כל הצדדים בנושא הסיכסוך ונושאים הקפיים אחרים. גישור משפחתי בין דורי עדיף על הליך משפטי אשר עלול לקרוע את ענפי המשפחה זה מזה.

רגשות
בסכסוכי עסקים משפחתיים רמת הרגש המעורב רבה. בני משפחה מרגישים נבגדים או מנוצלים והתקשורת בין הצדדים נשברת גם כאשר מדובר בבני משפחה קרובים. גישור משפחתי יעזור בלתווך את עמדות והנושאים בין הצדדים ולעודד שיח חיובי.

סודיות
הליך משפטי אינו סודי. אזרחים יכולים להיות באולם הדיונים וניתן לראות החלטות ופסקי דין באתרים שונים. הליך גישור אינו דורש פרסום ומתאים לסכסוכים אשר לא רוצים שיתפרסם מידע אודותם. איש אינו אוהב לכבס כביסה מלוכלכת בחוץ ושלזרים תהיה הצצה לעסקי המשפחה.

עלויות
לנהל הליך משפטי הינו מהלך יקר. עדיף לפנות להליך גישור זול יותר אשר לא יבזבז את משאבי המשפחה המשותפים.

רוצים לסיים את הסכסוך?
גישור הוא מסלול קל ללא סיבוך משפטי.
אנחנו נשכנע את הצד השני לבוא לגישור.
  • פנו אלינו
  • נבין בשיחה קצרה מה נושא הסכסוך
  • אם הצד השני לא מבין את יתרונות הגישור או ששיח איתו מלהיט את הסכסוך - אנו נוכל לפנות אליו ישירות
  • נקבע פגישת גישור ונעשה ככל הניתן לסיים את הסכסוך!
מחקרים הראו שכ 90% מבעלי דין דיווחו על שביעות רצון רבה עד רבה מאוד מתהליכי גישור!

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם.או שילחו אימייל