אנו כאן לעזור לכם לסיים את הסיכסוך!
 

גישור הייטק

נקודת המבט שלנו על מחלוקות בעולם ההייטק וגישור הייטק מושתתת על ניסיון נצבר, על היכרות מעמיקה של האתגרים ועל הצלחות מוכחות בהגעה לפתרונות ייחודיים. עולם שלם של אפשרויות ופתרונות נפתח בפני צדדים במחלוקת, כאשר המגשרים שמסייעים להם להגיע להסכמות מבינים איך בנויים הסכמי מייסדים, מכירים את חלוקת התפקידים בחברות הייטק, יודעים להפיק משמעויות רלוונטיות מהדוחות הכספיים של החברה, מנוסים בהפעלה של מנגנוני היפרדות והעברת מניות, ועוד.

בחברות הייטק ובסטארטאפים נוצרים סכסוכים כמו בכל מקום בו מספר אנשים נמצאים בסביבה לחוצה ותחרותית.
גישור בין יזמי הייטק דומה בנושאים רבים לגישור עסקי. אנו מכירים את עולם ההייטק ומאפייניו היחודיים ונשמח לעזור לכם לסיים את הסכסוך העסקי.

בחברה עצמה רוב הסכסוכים נפתרים מעצמם בעזרת ההנהלה אך במקרים מסוימים נדרשת עזרה חיצונית לארגון כדי לגשר בין עובדים בכירים או/ו יזמים.

גישור הייטק אינו פגישת HR
אנשי HR עוזרים רבות בפתרון סכסוכי עובדים אך בסכסוכים מורכבים נדרש הליך גישור מובנה. גישור בהייטק מתאים לחברות הייטק אשר רוצות לשמר את יחסי עובדיהם ומנהליהם ולנסות לפתור את הסכסוך לפני שאחד מהצדדים יעזוב את החברה בדיוק בתקופה הכי לחוצה.
לאנשי HR רבים יש ניסיון בגישור עובדים אך במקרים רבים עובדים לא ירצו או יחששו להתגשר בפניהם. לאנשי HR דעה קודמת על העובדים המסוכסכים - הם מכירים את עובדי החברה. דעה זו יכולה להיראות לעובדים כחוסר ניטרליות ותפגע בהליך הגישור. במקרים שמנהלי HR מצטיירים כחברים של אחד הניצים הגישור לא יצלח. במקרים אחרים, עובדים עלולים לחשוש לחשוף נושאים בפני ההנהלה אך יהיו מוכנים לחשוף אותם בפני מגשר עובדים חיצוני אשר ישמור על סודיות ההליך. גישור הייטק יכול להיות הדרך המהירה ביותר להחזיר את החברה למסלול.

גישור עובדים בכירים
בלוחות זמנים צפופים אין זמן לסכסוכים בין עובדים או פרישת עובדים. גישור עובדים בכירים הינו פתרון שישפר את סביבת העבודה, יגרום לחברה לעמוד בלוחות הזמנים, יחסוך זמן ריבים ובמקרים רבים - זמן חיפוש עובדים ועלויות גיוס.

mediation
אנגלית והבנה של עולם הייטק חשובה לשיח בגישור הייטק. ביטויים כגון "בגללו לא הגענו ל release" ו "סגרנו על vesting של שנה" לא צריכים להשמע כסינית עבור מגשרים בהייטק אשר מכירים את סביבת העבודה בעולם הייטק.


רוצים לסיים את הסכסוך?
גישור הוא מסלול קל ללא סיבוך משפטי.
אנחנו נשכנע את הצד השני לבוא לגישור.
  • פנו אלינו
  • נבין בשיחה קצרה מה נושא הסכסוך
  • אם הצד השני לא מבין את יתרונות הגישור או ששיח איתו מלהיט את הסכסוך - אנו נוכל לפנות אליו ישירות
  • נקבע פגישת גישור ונעשה ככל הניתן לסיים את הסכסוך!
מחקרים הראו שכ 90% מבעלי דין דיווחו על שביעות רצון רבה עד רבה מאוד מתהליכי גישור!

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם.או שילחו אימייל