אנו כאן לעזור לכם לסיים את הסיכסוך!
 

גישור בינלאומי באנגלית

ניהול סכסוך בינלאומי אינו דבר פשוט. גישור בינלאומי הינו כלי נוח מאוד לפתרון סכסוכים. בעזרת שיחות ועידה וידאו ניתן לבצע גישור באנגלית בין צדדים בישראל ובחו"ל.

שליטה על תוצאות הגישור
פתרון הסכסוך יתקבל על ידי כל הצדדים ולא החלטת שופט אשר יכולה להיות לטובת צד אחד על אחר (יש נטייה לחשוב שבתי משפט יטו לטובת חברות מקומיות מאשר זרות). בגלל מבנה ההליך המשפטי כל צד מעצים את דרישותיו במקום לדון בפשטות על נושאי הסכסוך עצמם. לפעמים הסביבה העסקית והמשפטית בחו"ל אינה ברורה ועדיף להגיע לגישור בינלאומי והסכמה משותפת במקום פסק דין של שופט.

עלויות
עלויות ייצוג משפטי בחו"ל עלולות להיות יקרות משמעותית מעלות ייצוג בישראל.
ניהול דיונים ופגישות בחו"ל ידרשו נסיעות ושהות יקרה בחו"ל.

שפה
ניתן לבצע גישור באנגלית ובעברית. במדינות בהן השפה הרשמית אינה אנגלית המשפט יתנהל בשפה המקומית. לגישור באנגלית יש יתרון גדול במקרה ואינכם דוברים את שפת המדינה בה יערך המשפט.

יחסים בין הצדדים
בסכסוך עסקי לרוב קיימת מערכת יחסים ארוכה בין הצדדים. הצדדים בגלל הכרותם יכולים היו תאורטית להגיע לפתרון ללא עזרה חיצונית. בגלל חוסר הכרות עם הליך הגישור, רבים פונים לכיוון של הליך משפטי ותביעה במהלך תקיפתי לא מידתי. גישור בינלאומי יכול לעזור לפתור את אותו סכסוך בזמן ועלויות כספיות ונפשיות נמוכות יותר.

מורכבות הסכסוך
בסכסוך בינלאומי מורכב בו נושאים רבים ומשולבים קשה ויקר לנהל הליך משפטי. לעיתים נושאים שחשובים לאחד אינם חשובים לשני ולהפך. בהליך משפטי כל צד נלחם על כל הנושאים למרות שיתכן ויש תמימות דעים (נסתרת) כיצד לחלק את הנושאים לטובת כולם. בהליך גישור בינלאומי ניתן לפתור את כל נושאי הסכסוך על ידי מציאת הנושאים החשובים לכל צד, משא ומתן על הנושאים השונים ופשרות המתאימות לכל צד.

בגישור בינלאומי חוסכים עלויות ניהול משפט יקרות מאוד ומרווחים גישור באנגלית ובעברית אשר פותר את הסכסוך במהירות ובעלויות נמוכות משמעותית.

רוצים לסיים את הסכסוך?
גישור הוא מסלול קל ללא סיבוך משפטי.
אנחנו נשכנע את הצד השני לבוא לגישור.
  • פנו אלינו
  • נבין בשיחה קצרה מה נושא הסכסוך
  • אם הצד השני לא מבין את יתרונות הגישור או ששיח איתו מלהיט את הסכסוך - אנו נוכל לפנות אליו ישירות
  • נקבע פגישת גישור ונעשה ככל הניתן לסיים את הסכסוך!
מחקרים הראו שכ 90% מבעלי דין דיווחו על שביעות רצון רבה עד רבה מאוד מתהליכי גישור!

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם.או שילחו אימייל